O NAS OFERTA AKTUALNOSCI GALERIA KONTAKT

NASZA OFERTA

FESTYNY
DLA FIRM
DLA DZIECI
WYBORY MISS
HOSTESSY
REKLAMA
ARTYŚCI

Firma "Impresario", dzięki ugruntowanej pozycji na rynku, wynikającej z doświadczenia zdobywanego w ciągu wieloletniej działalności w branży kulturalno-rozrywkowej, może zaoferować Państwu zorganizowanie imprez z udziałem znanych i lubianych artystów. Posiadamy kontakt z grupami i zespołami estradowymi począwszy od folkloru, klasyki, rocka, jazzu poprzez małe formy estradowe: kapele, zespoły muzyczne, a kończąc na grupach tanecznych i baletowych o zróżnicowanej tematyce repertuarowej  dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Współpracujemy z wieloma wykonawcami. Są wśród nich zarówno czołowe gwiazdy polskiej estrady, których nazwiska często goszczą na łamach mediów, jak i artyści, którzy dopiero starają się zaistnieć i być może właśnie dzięki naszej firmie osiągną wymarzony szczyt sławy.
 

Nasze propozycje mogą być realizowane w każdych warunkach: restauracje, night kluby, dyskoteki, pupy, kawiarnie, sklepy, centra handlowe, sale widowiskowe, sportowe i kameralne a także w plenerze.

 

 

 
  • dopasujemy odpowiedni program do Państwa potrzeb i możliwości finansowych
  • służymy doradztwem  i wykonawstwem w zakresie oprawy graficznej
    i reklamy zamierzeń kulturalnych
  • zapewniamy, że każde zaplanowane przez Państwa przedsięwzięcie zyska godną i niepowtarzalną oprawę
  • przygotowujemy programy reklamowe na każdy temat
  • gwarantujemy fachowość w wykonaniu zlecenia i wyśmienitą zabawę

Wszelkie nasze działania firmujemy niezbędnymi dokumentami: umowy impresaryjne, umowy współpracy, umowy sponsorskie, rachunki, faktury vat, itp..