O NAS OFERTA AKTUALNOSCI GALERIA KONTAKT

OFERTA ARTYSTYCZNA

FESTYNY
DLA FIRM
DLA DZIECI
WYBORY MISS
HOSTESSY
REKLAMA
ARTYŚCI

   
  MOŻEMY ZAPROPONOWAĆ PAŃSTWU UDZIAŁ WYKONAWCÓW
  Z RÓŻNYCH DZIEDZIN ROZRYWKI:
 • gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej
 • kabarety
 • poezja śpiewana
 • wykonawcy jazzu
 • wykonawcy muzyki poważnej, organowej, chóry
 • kapele folklorystyczne,
 • polskie zespoły rockowe
 • zespoły dance i disco polo
 • konferansjerzy i wodzireje
 • wykonawcy szant
 • aktorzy teatralni
 • programy artystyczne /dla dzieci i dorosłych/
 • zespoły cyrkowe
 • pokazy pirotechniczne

 

POLECAMY SZCZEGÓLNIE:

 

 


 

ALIBI

To grupa artystyczna prezentująca covery największych przebojów muzyki rozrywkowej ostatniego 40-to lecia. Muzycy to laureaci licznych konkursów piosenki. Muzyka, taniec i spora dawka poczucia humoru to ich atuty. Występy grupy można było dotychczas oglądać m.in. w TVP, TVN i innych, lokalnych stacjach telewizyjnych.  Zespół występuje zarówno na imprezach plenerowych jak i klubowych. 


 

ELWIRA RUDNICKA

Aktorka występująca jako sobowtór najpopularniejszej gwiazdy polskiej sceny - Maryli Rodowicz. Jej złudne podobieństwo do znanej gwiazdy i "dynamit" prezentowany na scenie wprawiają w osłupienie niejednego widza. Fenomen jej urody wielokrotnie już był opisywany przez krajowe i zagraniczne media. Elwira Rudnicka występuje wraz z grupą "Alibi". 

 

 

HAPPY END

Legendarny duet artystów wciąż cieszący się niesłabnącą popularnością. Ich największy przebój "Jak się masz kochanie" do dzisiaj śpiewa cała Polska.  

 
 

 

WESOŁE ŚPIEWANKI

Wesołe śpiewanki Zbynia i Anki - program dla dzieci Program oparty jest na dialogu, piosenkach oraz wspólnej z dziećmi, a nawet z ich rodzicami zabawie. W programie występuje postać Tygryska z Misia Puchatka, która robi niesamowite wrażenie. Tygrysek "Gapcio" bawi sie z dziećmi i bierze udział w konkursach. Prowadzenie zabawy przez Anię cechuje się niesamowicie bliskim kontaktem z milusińskimi, zawdzięczane praktyce i ciągłym obcowaniem z dziećmi w szkole i przedszkolu oraz domach kultury. Dzieci bardzo chętnie biorą udział w zabawach i wspólnym śpiewaniu. Są konkursy z nagrodami, nauka piosenki i wiele innych ciekawostek. Idealny program na początek festynu.


 

MAMBO BLUE

Hit sezonu. 9 osób na scenie - trąbka, puzon i sax, DJ z gramofonami, piękne dziewczyny w chórkach i dwie długonogie tancerki. Program oparty na przebojach Lou Begi takich jak MAMBO Nr5 czy Gigolo. Nie zabraknie także innych piosenek z gatunku Mambo Dance. Będzie bardzo modna ostatnio "Chihuahua" DJ BOBO , Makarena, Sex Bomb, LaBamba i wiele innych świetnych numerów. Wspólnie zatańczymy Lambade i Charlestona.  Koncert jest dobrze prowadzony i świetnie trafia do publiczności. 

 

DeJaVu

Nikola - wokalistka o aksamitnym głosie oraz zespół grający na żywo - bębny, bas, gitara i klawisze - to skład zespołu DeJaVu, zespołu który w swym repertuarze ma największe polskie przeboje z ostatniego dwudziestolecia. Oprócz piosenek Bajmu, Lombardu, Kayah, Blue Cafe i Varius Manx będzie także Edyta Górniak do której głos Nikoli jest bardzo podobny. Wszystkie piosenki oczywiście odmłodzone i odświeżone nowym, bardziej taneczny brzmieniem i rytmem. Doskonały program na imprezy plenerowe 

 

EROS BAND

Zespół wykonuje przeboje z repertuaru Erosa Ramazzotti. Podczas występu usłyszeć można "Fuoco nel fuoco", która niewątpliwie stała się wielkim przebojem. Zespół oprócz piosenek z najnowszej płyty Ramazzotti'ego wykonuje także jego poprzednie hity - "Un'Altra Te", "Piu Bella Cosa" oraz "Cose Della Vita". Słuchając Eros Band odnosimy wrażenie, że słyszymy Erosa Ramazzotti, a wszystko to za sprawą głosu Mirka, który do złudzenia przypomina głos włoskiego mistrza.

 

NIETYKALNI

To porcja największych przebojów Papa Dance i Kombi. Program składa się z piosenek właśnie tych zespołów, jednak w trochę innych, bardziej tanecznych wersjach. Zespół Nietykalni to trzech facetów którzy oprócz piosenek także doskonale prowadzą cały program. Nawiązują z publicznością bardzo blisko kontakt co gwarantuje dobrą zabawę. A dobry klimat podtrzymują piosenki które wszyscy znają.

 

ACAPULCO

Ania - vokalistka zespołu - znana z TV POLSAT , Mario - gra na klawiszach i śpiewa oraz Kuba - gitara - to skład zespołu, który idealnie pasuje na wieczorny festyn. Repertuar składa się z samych największych przebojów włoskich takich jak: Felicita, Mamma Maria, Sempre Sempre, Marina, Azzuro czy Volare. Wszystkie piosenki dzięki nowoczesnym rytmom i brzmieniom trafiają do publiczności od pierwszych minut koncertu. Ania wyrywa do zabawy wszystkich a czasami nawet sama wychodzi do publiczności. Jej niesamowity, ciepły głos powoduje że atmosfera na imprezie jest bardzo gorąca. Acapulco właściwie śpiewa razem z publicznością bo wszyscy te piosenki znają. I o to przecież chodzi.

 

TATUASCH

W pełni profesjonalny zespół estradowy . Duet powstał na początku 2003 roku. Od tego czasu następowała ciągła ewolucja programu. Dwie piękne i tajemnicze dziewczyny wykonują koncert oparty na muzyce grupy "Tatu" jednak coraz bardziej piosenki coverowe ustępują utworom autorskim. Dzisiaj jest to grupa muzyczno- taneczna w składzie dwie wokalistki, dwie tancerki w układach z solistkami oraz sześć osób grupy baletowej. Światło i efekty sceniczne , które są częścią koncertu powodują, ze koncert zmienia się w taneczne show. Już w trzecim miesiącu istnienia grupy piosenka autorska "Tatuash" była na pierwszym miejscu listy przebojów TV POLSAT II. W ciągu ostatniego roku grupa nagrała dwa kolejne teledyski. Ostatni sukces to II miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Sobowtórów Muzycznych Ustroniu Morskim. Koncert godny polecenia dla klientów, którzy chcą zapewnić na scenie dużo muzyki i ruchu.

 

BIESIADA POLSKA

 

 


 

KABARET "PAKA"

 

KABARET "AFERA" Fot: AKMA

 

ABBA SHOW

 

LIVERPOOL