Menu

AKTUALNOŚCI


Wybory Miss Polski – jak się ubrać?

Kolejne wybory Miss Polski zbliżają się coraz większymi krokami. Jeśli w Twojej skrzynce pocztowej znalazło się długo wyczekiwane zaproszenie na tak wyjątkowe wydarzenie, to już czas zacząć planować idealną stylizację, wybierzemy są razem z naszym sponsorem serwisem mybaze.com. I to właśnie ją bierzemy dziś pod lupę, sprawdzając, w jakich strojach występują kandydatki na Miss Polski i jak powinna się ubrać publiczność.

Stroje kandydatek na Miss Polski

Stroje kandydatek na Miss Polski różnią się w zależności od finału. Jak wyglądały w trakcie ostatnich wyborów? Na początku kobiety prezentują stylizacje znanych polskich projektantów, które zazwyczaj zachwycają zgodnością z obowiązującymi trendami. To doskonała okazja, aby najpiękniejsze dziewczyny w kraju mogły zaprezentować się publiczności i jury z jak najlepszej strony. Po tym przychodzi czas na inne outfity.

W zeszłym roku była to odzież termiczna, która idealnie podkreśla wysportowane i smukłe sylwetki kandydatek na Miss Polski. Podczas wyborów Miss Polski nie może zabraknąć występu kandydatek w strojach kąpielowych. Zazwyczaj dziewczyny nie wybierają ich samodzielnie – jedno- lub dwuczęściowe modele, czasami w towarzystwie narzut czy pareo, są zapewniane przez sponsorów. Idealnym zwieńczeniem tak wyjątkowego i pełnego piękna wieczoru są zdecydowanie suknie wieczorowe, które co roku zachwycają szykownością, efektownymi krojami i zdobieniami oraz idealnym dopasowaniem.

Sukienki damskie mybaze.com

Jak powinna być ubrana publiczność w trakcie wyborów Miss Polski?

A jak powinna się ubrać publiczność na wybory Miss Polski? W tym przypadku obowiązuje strój wieczorowy i elegancki. Na widowni nie ma miejsca na dresy i basicowe looki. Zamiast nich króluje szyk, klasa, a czasem wręcz ekstrawagancja. Paniom polecamy przede wszystkim długie sukienki od born2be - znajdziesz je pod linkiem https://mybaze.com/pl/dlugie-sukienki-damskie/born2be/, najlepiej w wersji wieczorowej. Maxi kreacje to kwintesencja stylu i elegancji. Jak się jednak okazuje – można z powodzeniem zastąpić je równie klasycznym i idealnie skrojonym na miarę garniturem damskim lub kombinezonem. Podczas wyborów Miss Polski królują szlachetne tkaniny – jedwab czy kaszmir. Obowiązkowym dopełnieniem takiego stroju są oczywiście buty na wysokim obcasie. W przypadku panów wybór jest dość prosty i jest nim garnitur. Najlepiej sprawdzają się eleganckie komplety z nutą obowiązujących trendów. Bez obaw można pozwolić sobie na kolorowy akcent w postaci oryginalnej muszki czy brustaszy. Niektórzy mężczyźni decydują się również na założenie smokingu. Jeśli i Ty chcesz się w nim zaprezentować, to pamiętaj, że możesz wybrać go wyłącznie w sytuacji, gdy wybory Miss Polski odbywają się po zmroku lub po godzinie 18. Wcześniej ponadczasowy komplet będzie uznany za modową wpadkę.


partnerzy