Menu

O NAS

Nasza oferta,

Firma Impresario, dzięki ugruntowanej pozycji na rynku, wynikającej z doświadczenia zdobywanego w ciągu wieloletniej działalności w branży kulturalno-rozrywkowej, może zaoferować Państwu zorganizowanie imprez z udziałem znanych i lubianych artystów. Posiadamy kontakt z grupami i zespołami estradowymi, począwszy od folkloru, klasyki, rocka, jazzu poprzez małe formy estradowe takie jak kapele i zespoły muzyczne, a kończąc na grupach tanecznych i baletowych o zróżnicowanej tematyce repertuarowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Współpracujemy z wieloma wykonawcami. Są wśród nich zarówno czołowe gwiazdy polskiej estrady, których nazwiska często goszczą na łamach mediów, jak i artyści, którzy dopiero starają się zaistnieć i być może właśnie dzięki naszej firmie osiągną wymarzony szczyt sławy.

Nasze propozycje mogą być realizowane w każdych warunkach: restauracje, kluby nocne, dyskoteki, puby, kawiarnie, centra handlowe, sale widowiskowe, sportowe i kameralne, a także w plenerze.

Zachęcamy do współpracy instytucje państwowe jak i prywatne, dla każdego przygotujemy indywidualną ofertę artystyczną. Możemy zaproponować Państwu udział wykonawców z różnych dziedzin rozrywki:


partnerzy